Families | Блінових

2

СІМ’Ї яким потрібна твоя допомога

Головна / Сім’ї / Блінових

СІМ’Я Блінових


загиблий:

Блінов Владислав Євгенійович

дата загибелі

05.04.2015

МІСЦЕ ТА ОБСТАВИНИ:

м. Щастя, Луганська обл. Авто, в якому їхав Влад, сепаратисти підірвали з ПТКР.

СКЛАД РОДИНИ:

Дружина та син Денис (2004 р.н.)

Харківська

У 1998-2000 роках Влад відслужив у ВДВ, був десантником. І коли почалась війна, він не зміг сидіти вдома і чекати, коли війна та ворог прийде до їх спільного дому. Тому пішов у військкомат за повісткою. Так доброволець потрапив до 92-ої бригади. Він був заступником командира взводу, старшим сержантом Збройних Сил України.
Разом з бойовими товаришами Влад ніс службу на «0» позиції, на опорному пункті «Фасад» поблизу м. Щастя. «Нульовка» - це найгарячіша точка червоної зони. Лінія розмежування. Влад ніс службу професійно та відповідально. Був вправним воякою і гарним другом для своїх побратимів.
Заступник командира взводу 4-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону старший сержант Блінов Владислав Євгенійович загинув у Вербну Неділю, 5 квітня 2015 року, поблизу м. Щастя, під час виконання бойового завдання. Через обстріл бойовиками з боку піщаного кар'єру з протитанкового керованого комплексу взводний опорний пункт на мосту в околиці міста Щастя під Луганськом. В результаті влучення ракети в мінний шлагбаум стався вибух. Міни ТМ-62 здетонували.
Нагороджений Орденом За мужність III ступеня (посмертно) та Орденом «Народний Герой України» (посмертно). Похований у м. Мерефа, Харківська область.
Син Денис займається кікбоксінгом, а також нещодавно захопився футболом. Хоче з вересня ще ходити на тренування з футболу.
А дружина Катерина - активний волонтер, допомагає родинам загиблих у Харківській області. Більше піклується про інших, ніж про себе. Основна потреба цієї осиротілої сім'ї - зробити ремонт в квартирі. Оскільки він був запланований ще до війни - все зруйнували і зламали. А взятися за ремонт не встигли - почалася війна. І чоловік, і гроші - все пішло на фронт.

Допомога сім'ї:

Ваше ім'я*:

Ваш email*:

Чим можете допомогти:

АНКЕТИ

СІМЕЙ

ВСІ АНКЕТИ

Гришечкіних

СІМ'Я   Гришечкіних

Херсонська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Замотаєвих

СІМ'Я   Замотаєвих

Запорізька обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Єрмак

СІМ'Я   Єрмак

Житомирська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Серовецьких

СІМ'Я   Серовецьких

Київська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

с 2015

Webster Studio