Families | Кондратюків

2

СІМ’Ї яким потрібна твоя допомога

Головна / Сім’ї / Кондратюків

СІМ’Я Кондратюків


загиблий:

Кондратюк Олександр Іванович

дата загибелі

20.01.2015

МІСЦЕ ТА ОБСТАВИНИ:

під час евакуації поранених з Донецького аеропорту

СКЛАД РОДИНИ:

Дружина та донька Ангеліна (2009 р.н.)

Вінницька

Кондратюк Олександр Іванович. Старший лейтенант медичної служби, начальник медичної служби 81-ї окремої аеромобільної бригади (90-й окремий аеромобільний батальйон). 32 роки. Загинув 20 січня 2015 р. під час евакуації поранених з Донецького аеропорту. Указом Президента України № 9/2016 від 16 січня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
Також має нагороди: нагрудний знак "За оборону Донецького аеропорту" (посмертно), медаль "За жертовність і любов до України (посмертно).
Саша народився у звичайній українській сім'ї, але був не звичайним сином - добрим, людяним, чесним. Безмежно любив Україну. Він був чудовим, люблячим чоловіком, батьком. І лікарем від Бога.
Під час подій 2013-14 рр. на Майдані активно виступав у ролі лікаря та волонтера. І до лав ЗСУ, на захист незалежності та цілісності України, пішов добровольцем.
Донечка Ангеліночка мріє, що татко проведе до школи, у перший клас – 1-го вересня. Хоче, щоб він просто жив, щодня обнімав, носив на руках, цілував у носика і казав як раніше "моя манюня".

Допомога сім'ї:

Ваше ім'я*:

Ваш email*:

Чим можете допомогти:

АНКЕТИ

СІМЕЙ

ВСІ АНКЕТИ

Гришечкіних

СІМ'Я   Гришечкіних

Херсонська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Замотаєвих

СІМ'Я   Замотаєвих

Запорізька обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Єрмак

СІМ'Я   Єрмак

Житомирська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Серовецьких

СІМ'Я   Серовецьких

Київська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

с 2015

Webster Studio