Families | Чернових

2

СІМ’Ї яким потрібна твоя допомога

Головна / Сім’ї / Чернових

СІМ’Я Чернових


загиблий:

Чернов Олександр Олександрович

дата загибелі

29.08.2014

МІСЦЕ ТА ОБСТАВИНИ:

під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі в районі с. Новокатеринівка.

СКЛАД РОДИНИ:

Cин Олександр (2011 р.н.), донька Кіра (2015 р.н.)

Херсонська

Чернов Олександр Олександрович народився 10.06.1988 у м. Херсон. Водій бензовозу 93-ї окремої механізованої бригади. Служив за контрактом. Брав участь у антитерористичній операції з її першого дня. Частина, де він служив, була однією з перших відправлених у палаючий Донбас. Спочатку – у Луганській області. Потім – у Донецькій. Сашко завжди прагнув бути першим. У школі отримував немало грамот. Дуже любив возитися з технікою. Самотужки зібрав комп'ютер, прекрасно розбирався у цьому. Був кмітливий на різні вигадки. Навіть у тяжких умовах АТО у годину короткого перепочинку організовував для «розрядки» яку-небудь гру. Був дуже компанійською людиною.
Від першого шлюбу у Олександра залишився син, інвалід дитинства, а маленьку Kiру він не побачив, Юлія була на сьомому мiсяцi вагiтностi.
Загинув 29 серпня 2014 р. під час виходу з Іловайського котла т. зв. "Зеленим коридором" на дорозі в районі с. Новокатеринівка. В автомобіль, на якому Саша їхав з побратимами, влучив снаряд – водій і всі пасажири загинули. 2 вересня 2014 р. тіло Чернова О. О. разом з тілами 87 інших загиблих у т. зв. Іловайському котлі було привезено до запорізького моргу. Тимчасово похований на цвинтарі м. Запоріжжя, як невідомий герой. Був упізнаний за тестами ДНК. 19 лютого 2015 р. перепохований.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Допомога сім'ї:

Ваше ім'я*:

Ваш email*:

Чим можете допомогти:

АНКЕТИ

СІМЕЙ

ВСІ АНКЕТИ

Гришечкіних

СІМ'Я   Гришечкіних

Херсонська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Замотаєвих

СІМ'Я   Замотаєвих

Запорізька обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Єрмак

СІМ'Я   Єрмак

Житомирська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

Серовецьких

СІМ'Я   Серовецьких

Київська обл.

 • Ознайомитись
  ознайомитись

с 2015

Webster Studio