Families

Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

2

Новина

Проекту

Лист подяки від родини Кіпішинових

Ця сім'я дуже здивувалася, що про них знають у Канаді... Так далеко хтось турбується про їхніх дітей... Вони були б вдячні за просте добре слово, а за допомогу - вдячні подвійно. Їм дуже важко. А ці слова вдови Тетяни, написані від щирого серця:
"Я і мої діти дякуємо усім хто був небайдужий до нас. В такі важкі години, коли нам здається, що ця біда тільки наша, чужі люди думають про нас. Прикро, що держава не хвилюється за таких сиріт. А я з малою пенсією та копійками, що заробляю на базарі, не знаю на що надіятись, бо залишились ми самі і треба мені за все думати. Гроші, що ви надіслали, дуже нам згодяться на ремонт будинку. Я його купила для дітей за одноразову допомогу. Це була наша з чоловіком мрія. Ось тепер моя мрія цей будинок відремонтувати, бо там багато недоліків, але кращого за ті гроші не змогла купити і ваша допомога дуже згодиться.
Зізнаюся чесно, вперше коли мені волонтери допомогли дитячим одягом і цукерками і я побачила нарешті дитячу радість моїх дітей - я сиділа і плакала, бо вже хвилювалась за їхню психіку після втрати батька. Та і ми з чоловіком багато чого не могли дозволити купити. Дуже шкода, що багато чого, що ми з дітьми зараз маємо, мій чоловік не бачив за свого життя. Але я буду і далі намагатися, щоб він, там, пишався і був радий за нас.
Ще раз дякую всім за вашу небайдужість та щедрість. Ви навіть не уявляєте, яку ви нам дали надію."
Дякуємо Катерині Чалик та Олександру Романко з Торонто за цю допомогу. Сподіваємося, що ремонт будинку дозволить діточкам жити затишно і мати радість в очах якнайчастіше.


с 2015

Webster Studio